Tailandietiškas masažas Kaune

 

    Tailandietiškas masažas žinomas, kaip vienas iš efektyviausių masažų. Rankų delnais, dilbiais, pėdomis bei viso kūno jėga atliekami raumenis atpalaiduojantys bei raiščius stiprinantys pratimai, stimuliuojami biologiškai aktyvūs taškai. Reguliarus masažas mažina psichologinę įtampą, stresą ir nerimą, šalina fizinius blokus, padeda iš kūno pašalinti susikaupusias druskas, lavina kūno lankstumą bei didina judesių diapazoną. Sakoma, kad tradicinis tailandietiškas masažas yra tam tikra Jogos forma, tik jo metu visą darbą už jus atlieka masažo meistras.

    Tailandietiškasis masažas visų pirma siejamas su sveikatinimo, o ne atpalaiduojamuoju poveikiu, todėl nuo seniausių laikų žmonės jį praktikavo kaip vieną populiariausių ir veiksmingiausių sveikatinimo būdų.
Priešingai negu tradicinis, tailandietiškasis masažas atliekamas ne ant stalo, bet ant grindų, ant patiesto čiužinio. Ypatingas dėmesys skiriamas kojų masažui. Spaudžiamieji judesiai atliekami pirštais, plaštakomis, delnais, dilbiais, alkūnėmis ir kojomis. Atliekant masažinį judesį į vieną kūno tašką yra perkeliama apie 70 % masažą atliekančio žmogaus kūno svorio.
    Dėl stipraus spaudimo žmogus gali jausti sveiką skausmą, tačiau tai visiškai normalus reiškinys, kadangi stimuliuojami gilesni audiniai. Viso masažo metu stimuliuojama apie 100 svarbių žmogaus energinių taškų, reguliuojančių gyvybinių organų ir sistemų veiklą.
Šis masažas atliekamas nenaudojant aliejus, nebūdingi lengvi prisilietimai ar ramūs glostymai, nes masažas skirtas sveikatinimui, o ne vien malonumui. Sveikatinimo tikslais, šį masažą reikėtų atlikti ne mažiau kaip tris kartus per savaitę.
    Atliekant tailandietišką masažą prašoma turėti sportinę aprangą arba laisvesnius, patogius drabužius.

  

 

images/medical-logo.png