Holistinis kūno masažas su karštais akmenimis

Nuo seniausių laikų, gydytojai naudojosi akmenimis kaip terapine priemone. Akmenys turėjo galią  iš žmogaus kūno ištraukti neigiamą energiją ir suteikti gerąją. Įvairios manipuliacijos su akmenimis per kelias dienas grąžina žmogui gerą savijautą, fizinį gyvybingumą, emocinę pusiausvyrą.

Šiandiena, akmenų terapija yra kaip atskira ir nepriklausoma terapija masažuose, kosmetologijoje,  neatskiriama modernios SPA terapijos dalis. 

 

Masažas atliekamas naudojant žadeito akmenis, kurie ilgiausiai iš tokio tipo akmenų išlaiko šilumą. 

 

Žadeito akmuo yra iki 50 kartų švaresnis nei mus supanti aplinka. Nuo seniausių laikų neabejojama, kad  žadeito akmuo saugo žmogaus sveikatą ir palaiko jaunystę. Juose slypi jėga, galinti veikti fizinę ir psichinę žmogaus būseną, daro žmogų laimingesnį. Žadeito poveikį žmogaus organizmui, lemia neįtikėtinai keista paties akmens sandara. Žadeitas yra akytas. Pro tas skylutes žadeitas ir veikia aplinką. Iš žmogaus organizmo jis sugeria kenksmingus cheminius junginius ir subalansuoja medžiagų apykaitą ląstelėse. Žmogaus organizmą teigiamai ir gydančiai veikia žadeito sudėtyje esantis ceolitas analcimas. Iš šio akmens išsiskiria silicio rūgštis, turinti nuskausminantį, antitoksinį ir priešuždegiminį poveikį. Žadeitas turi stabilizuojantį koncentruotos energijos poveikį, normalizuoja arterinį kraujospūdį, stiprina nervų sistemą ir vyrų lytinę potenciją, aktyvina kraują gaminančius organus ir gerina kraujo sudėtį, švelnina organizmo reakciją į oro permainas, padeda sumažinti juosmens skausmus, gydo stuburo, kepenų, šlapimo pūslės ir šlapimo takų ligas.

Tai 1,5 val. trunkanti terapija, kai karšti akmenys naudojami, kaip šilumos aplikatoriai labiausiai įsitempusiose kūno vietose. Jie dedami išilgai, abipus stuburo linijos, ant refleksogeninių zonų, todėl poveikis jaučiasi visose organizmo sistemose: mažojo dubens (tiek vyrams, tiek moterims), inkstų, virškinamojo trakto, širdies, kvėpavimo takų sričių. Šiluma sklindanti iš akmenų skverbiasi gilyn į raumenis, sušildo audinius pagerindama kraujo cirkuliaciją juose. Masažo tikslas – atpalaiduoti organizmą, veiksmingiau išlaisvinti giliai susikaupusias įtampas.

 

  

 

images/medical-logo.png