Naujienos

 

                                            DRUSKOS RŪKO PROCEDŪROS

 

Pirmieji Kaune atidarėme pagal naujausias technologijas sukūrtą druskos rūko kambarį.  Per specialią angą į patalpą yra pučiamas Negyvosios jūros druskos rūkas, kuris per kvėpavimo takus patenka iki smulkių bronchų ir pagerina virpamojo epitelio funkciją. Klientas ima lengviau atsikosėti, pradeda valytis bronchai, pasidaro lengviau kvėpuoti. Patekusios į bronchus smulkios druskų dalelės veikia priešuždegimiškai. Druskos rūkas - tai tarsi eliksyras žmogaus plaučiams, problematinei odai, tai poilsis organizmui. Esant tam tikroms ligoms teigiamą procedūrų poveikį jaučia visi, tik vieniems jis būna didesnis, kitiems - mažesnis. Patogiuose krėsluose ar gultuose sėdintys klientai kvėpuoja druskos rūko prisotintu oru.  

 

Patalpoje palaikoma pastovi temperatūra (18 – 25o C). Procedūros metu klausomasi atpalaiduojančios muzikos, žiūrimi videofilmai, veikia šviesos terapija. Kviečiame apsilankyti.

                       MASAŽAS SU KARŠTAIS ŽADEITO AKMENIMIS

Vieninteliai Kaune atliekame 1,5 val trukmės viso kūno ir veido masažą su karštais žadeito akmenimis. Tai išskirtinių pojūčių masažas. Žadeito karšti akmenys veikia nuskausminančiai, atpalaiduojančiai, šalina iš kūno toksinus ir suteikia geros energijos.

                           2 VALANDŲ TRUKMĖS VISO KŪNO IR VEIDO KOREKCINIS MASAŽAS

Atliekamas atsižvelgiant į kiekvieno kliento individualius poreikius.

                             MASAŽO PAMOKĖLĖ DVIEMS - ŠV. VALENTINO AR MOTERS DIENOS PROGA

Nuo 60 eurų /1,5 valandos.

  

 

images/medical-logo.png